';

Cellulit – usuwanie i redukcja cellulitu.

Cellulit może pojawić się u osób w każdym wieku i przy każdym typie sylwetki. Jego usunięcie domowymi sposobami może okazać się trudne, nawet przy intensywnej aktywności fizycznej. Z cellulitem borykają się bowiem nawet zawodowi sportowcy! Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia mikrostymulacjiIcoone.

klinika modelowania sylwetki targowek warszawa

Skąd się bierze cellulit?

Znany każdemu cellulit to widoczny na skórze problem o złożonym powstawaniu. Jego geneza leży w tkance podskórnej, składającej się głównie z tkanki tłuszczowej. Jej zwiększone nagromadzenie ogranicza krążenie między komórkami, powodując niedokrwienie tkanek, puchnięcie oraz odkładanie się wody. Stąd cellulitowi nierzadko towarzyszy uczucie ciężkich nóg, a jego powstawaniu sprzyjają zaburzenia krążenia.

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Aby wygrać walkę z cellulitem, należy uderzyć w jego źródło — nagromadzenie komórek tłuszczowych oraz zaburzenia krążenia. Doskonały efekt pobudzenia przepływu krwi i rozbicia złogów tłuszczowych można osiągnąć poprzez wykonanie intensywnego masażu. Najlepiej, aby był on precyzyjny, dokładny i delikatny dla obciążonych naczyń krwionośnych. Wszystkie te parametry spełnia innowacyjny zabieg Icoone.

Zabieg Icoone na cellulit — dlaczego jest idealnym pogromcą cellulitu?

Icoone to urządzenie wykonujące masaż podciśnieniowy nowej generacji. Głowice urządzenia wyposażone są w zmechanizowane rolki z mikrootworami, które pozwalają na dokładne opracowanie każdego centymetra skóry, dostarczając jej ponad 1000 bodźców na dm². Starannie dobrane ruchy głowicy pozwalają na połączenie skuteczności z delikatnością — masaż nie naciąga skóry oraz nie wywołuje w niej uszkodzeń.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o ofercie: Zabiegi na redukcje cellulitu ICOONE®

Technologia Icoone pozwala na optymalne dobranie sposobu pracy do typu problemu, a zatem sprawdzi się nawet przy wymagających przypadkach cellulitu, także u posiadaczek skóry wrażliwej i naczyniowej.

Popularne zabiegi na redukcje cellulitu ?

Masaże aparaturowe od lat znajdują zastosowanie w zabiegach wyszczuplających i ujędrniających. Są tak popularne ze względu na niewielką liczbę przeciwwskazań do zabiegu i brak inwazyjności procedury. Zabiegami wykorzystującymi masaż podciśnieniowy jest klasyczny dermomasaż, endermologia oraz opisany wyżej Icoone. Icoone jest spośród nich sprzętem najdelikatniejszym, a wciąż osiągającym rewelacyjne efekty.

Podobnymi zabiegami, które wspierają terapię antycellulitową, są procedury manualne — masaż klasyczny, drenaż limfatyczny czy masaż bańką chińską. W modelowaniu sylwetki zastosowanie znajdują również zabiegi z wykorzystaniem fal: radiowej, kawitacyjnej lub podczerwonej. Są to najczęściej złożone procedury, które wykorzystuje się w terapiach łączonych, np. z masażem podciśnieniowym Icoone.

Terapia antycellulitowa Icoone

Zabiegi Icoone wykonywane są w indywidualnie zaplanowanych przez kosmetologa seriach, których efekty widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej. Modelowanie sylwetki Icoone to również poprawa jędrności skóry, a nawet poprawa ogólnego samopoczucia. Zabieg wykonany na nogi przynosi niemal natychmiastowy efekt lekkości nóg.

Zabiegi modelujące nie muszą jednak ograniczać się jedynie do okolicy nóg. Delikatność Icoone pozwala na jego zastosowanie niemal na całym ciele. Zabieg wykorzystywany jest także na okolice brzucha, boczków, pleców czy ramion, dzięki czemu osiągnąć można kompleksowy efekt wymodelowania i wysmuklenia ciała.

Więcej niż masaż — kompleksowe działanie Icoone.

Icoone to więcej niż masaż podciśnieniowy. Wyspecjalizowana technologia mikrootworów, rozwinięty system programów zabiegowych oraz wysoce rozwinięta technologia pracy głowic wywołuje w skórze efekt błyskawicznej poprawy krążenia, dzięki któremu pobudzona jest do licznych procesów zachodzących w jej wnętrzu. Poprawiony jest metabolizm i usprawnione są wymiany międzykomórkowe, co przynosi efekt ogólnej poprawy jakości skóry.

Kompleksowość tego zabiegu to jednak nie wszystko. Aby zabiegi mogły przynieść możliwie najlepsze efekty, należy zadbać o zdrowie całego organizmu — odpowiednią dietę, picie dużej ilości wody, ruch, a nawet wystarczającą ilość snu. Holistyczne podejście do modelowania sylwetki umożliwi szybsze pojawienie się efektów zabiegu antycellulitowego i utrzymanie ich na dłużej.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in