';

ZABIEGI DLA MAM

Każda kobieta po wspaniałym okresie ciąży oraz karmienia piersią marzy o tym, aby poświęcić czas tylko dla siebie. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi klinika medycyny estetycznej w miejscowości Targówek oferująca specjalistyczne zabiegi wspomagające powrót do formy po ciąży. Dzięki nim w małoinwazyjny i naturalny sposób każda kobieta może ponownie zadbać o własne ciało i wygląd.

Większość młodych mam zmaga się z problemem rozstępów, które bardzo często powstają w okresie ciąży. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się radiofrekwencja mikroigłowa, która pozwoli zlikwidować ten defekt estetyczny. W przypadku kobiet, które chciałyby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, doskonałym wyborem będzie przeprowadzenie liposukcji lub karboksyterapii.

Zaburzenia hormonalne towarzyszące ciąży, jak i w czasie karmienia piersią mogą powodować, że wiele kobiet zmaga się z wahaniami wagi ciała i słabą kondycją skóry. Wiele zabiegów medycyny estetycznej można przeprowadzać nawet w trakcie karmienia piersią. Takie zabiegi są całkowicie bezpieczne i mają działanie wyłącznie miejscowe. Przykładem tego jest laseroterapia, która nie niesie za sobą ryzyka przeniknięcia substancji chemicznych do krwiobiegu. Szczególną uwagę należy zwrócić na zabiegi polegające na wprowadzeniu do organizmu różnych preparatów. Kobiety w okresie ciąży nie powinny poddawać się peelingom chemicznym i mezoterapii igłowej, gdyż substancje wykorzystywane do zabiegu mogą przedostać się do mleka matki, a w efekcie do organizmu dziecka.

Jeżeli młoda mama zmaga się z problemem wiotkiej skóry, doskonałym wyborem będzie zabieg z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków, czyli Hifu. Dzięki tej metodzie można skutecznie pozbyć się rozstępów na brzuchu, udach, pośladkach oraz biuście. Wczesna reakcja na pojawiające się zmiany to gwarancja satysfakcjonującego efektu końcowego.

Istotną rolę w powrocie do formy odgrywa odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy. Dzięki specjalistycznym zabiegom wykorzystującym profesjonalne kosmetyki skóra może odzyskać utraconą jędrność, elastyczność oraz zdrowy wygląd. Do zabiegów odżywczych zalicza się mikro dermabrazję, peeling kawitacyjny, maski i ampułkę. Każdy zabieg jest dobierany indywidualnie dla każdej pacjentki, w związku z czym jest dla niej całkowicie bezpieczny.