';

ZESPÓŁ

Do pacjenta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Terapie tworzymy w taki sposób by przyniosły najlepszy efekt w możliwie jak najszybszym czasie. Specjaliści pracujący w Aussie Clinic mają bogatą wiedzę i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Zapewniając najlepszy standard zabiegów, dyskrecję, miłą, ciepłą, serdeczną atmosferę i pełną satysfakcję Pacjentów wiemy, jak ważne jest, by poczuli się z nami jak ktoś zupełnie wyjątkowy, niepowtarzalny.

Image
Barbara Szubart
KOSMETOLOG
Zobacz więcej

Kosmetolog z 15 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych skóry twarzy, dopełniających i uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Motywacją są dla niej nowe wyzwania oraz rozwiązywanie najtrudniejszych problemów skórnych. Skutecznie stosuje metody w zakresie leczenia trądziku oraz wykonuje zabiegi antyaging, mające na celu osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry oraz profilaktyki urody. Niekiedy lubi eksperymentować szukając nowoczesnych metod pielęgnacyjnych. Każdy jej klient to wyzwanie, dlatego często współpracuje z lekarzami, by móc sprostać najtrudniejszym przypadkom.

Najbardziej lubi, kiedy spotkania stają się częstsze, bo powroty zadowolonych klientów, to zawsze największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.

,,Jestem kobietą spełnioną, wykonuję pracę, która jest moją pasją i powołaniem.’’

Image
Milena Kowalska
KOSMETOLOG
Zobacz więcej

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do kosmetyki. Potrafi być dobrym psychologiem, świetnym doradcą kosmetycznym oraz cudownym terapeutą dla skóry w jednej osobie. Jej pasją zawodową są skóry problematyczne, typu trądzik pospolity czy zmarszczki. Dużo pracuje w sposób manualny, jednak nie boi się intensywniejszych terapii z użyciem prądów czy igieł. W jej rękach można czuć się bezpiecznie. Bardzo dokładnie zapisze i przekaże zalecenia do pielęgnacji domowej, wraz z indywidualnym doborem.

Zawsze pogodna i uśmiechnięta, dodatkowo ambitna i kreatywna. Stale się rozwija uczestnicząc na targach i kongresach branżowych.

Z wielkim entuzjazmem mówi o sobie, że ,,naprawdę kocham to, co robię i traktuję swą pracę, jako wyzwanie, a w każdy wykonywany zabieg wkładam serce i cząstkę siebie’’.

Image
Justyna Lemańska
KOSMETOLOG
ZOBACZ WIĘCEJ

Licencjonowany kosmetolog specjalizujący się zarówno w trudnych terapiach trądzikowych, niwelizujących blizny jak i zaawansowanych terapiach anti-aging. Swoją wiedzę zgłębiała na wydziale nauk medycznych. Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem i cierpliwością, stawiając na pierwszym miejscu efekty zastosowanej terapii. Aby móc osiągnąć jak najlepszy efekt każdy zabieg poprzedza wnikliwą konsultacją oraz ustaleniem planu terapii zabiegowych. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz konferencjach. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła poprzez pracę w cenionych warszawskich klinikach oraz pracy na najwyższej jakości sprzęcie. Kosmetologia to jej pasja, a największą nagrodą jest powrót i uśmiech pacjenta po zakończonej terapii. Pacjenci podczas zabiegów mogą oddać się w jej ręce czując się swobodnie i bezpiecznie.

Image
Aleksandra Sala
LICENCJONOWANA PIELĘGNIARKA
Image
Daniel Jakubik
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Zobacz więcej
Lek. Daniel Jakubik jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie specjalizuje się w Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP. Lek. Daniel Jakubik jest autorem i współautorem licznych doniesień zjazdowych oraz publikacji, czego efektem było otwarcie przewodu doktorskiego z farmakologii klinicznej. Za swoje prace został kilkukrotnie nagrodzony na międzynarodowych i krajowych kongresach. Angażuje się w akcje społeczne i charytatywne. Uczestniczył w misjach medycznych w afrykańskich szpitalach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Swoje doświadczenie zdobywał pomagając setkom pacjentów w kilku warszawskich klinikach. Stale podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie medycyny estetycznej poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. W medycynie estetyczniej najważniejsza jest dla niego profilaktyka przeciwstarzeniowa oraz naturalne piękno.