';

ZESPÓŁ

Do pacjenta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Terapie tworzymy w taki sposób by przyniosły najlepszy efekt w możliwie jak najszybszym czasie. Specjaliści pracujący w Aussie Clinic mają bogatą wiedzę i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Zapewniając najlepszy standard zabiegów, dyskrecję, miłą, ciepłą, serdeczną atmosferę i pełną satysfakcję Pacjentów wiemy, jak ważne jest, by poczuli się z nami jak ktoś zupełnie wyjątkowy, niepowtarzalny.

Image
Barbara Szubart
KOSMETOLOG
Zobacz więcej

Kosmetolog z 15 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych skóry twarzy, dopełniających i uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Motywacją są dla niej nowe wyzwania oraz rozwiązywanie najtrudniejszych problemów skórnych. Skutecznie stosuje metody w zakresie leczenia trądziku oraz wykonuje zabiegi antyaging, mające na celu osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry oraz profilaktyki urody. Niekiedy lubi eksperymentować szukając nowoczesnych metod pielęgnacyjnych. Każdy jej klient to wyzwanie, dlatego często współpracuje z lekarzami, by móc sprostać najtrudniejszym przypadkom.

Najbardziej lubi, kiedy spotkania stają się częstsze, bo powroty zadowolonych klientów, to zawsze największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.

,,Jestem kobietą spełnioną, wykonuję pracę, która jest moją pasją i powołaniem.’’

Image
Katarzyna Szymańska
KOSMETOLOG
Zobacz więcej

Absolwentka studiów kosmetologicznych o specjalizacji Kosmetologia Medyczna.

W zawodzie od prawie 10 lat. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do kosmetyki. Potrafi być dobrym psychologiem, świetnym doradcą kosmetycznym oraz cudownym terapeutą dla skóry w jednej osobie. Jej pasją zawodową są skóry problematyczne, typu trądzik pospolity czy zmarszczki. Dużo pracuje w sposób manualny, jednak nie boi się intensywniejszych terapii z użyciem prądów czy igieł. W jej rękach można czuć się bezpiecznie. Bardzo dokładnie zapisze i przekaże zalecenia do pielęgnacji domowej, wraz z indywidualnym doborem.

Zawsze pogodna i uśmiechnięta, dodatkowo ambitna i kreatywna. Stale się rozwija uczestnicząc na targach i kongresach branżowych.

Z wielkim entuzjazmem mówi o sobie, że ,,naprawdę kocham to, co robię i traktuję swą pracę, jako wyzwanie, a w każdy wykonywany zabieg wkładam serce i cząstkę siebie’’.

Image
Milena Kowalska
KOSMETOLOG
Image
Daniel Jakubik
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Zobacz więcej

Lek. Daniel Jakubik jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie specjalizuje się w ginekologii w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej. Jest stypendystą studiów doktoranckich w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej, gdzie zajmuje się działalnością naukową związaną z farmakogenomiką i pracą przy międzynarodowych grantach. Daniel Jakubik jest autorem i współautorem licznych doniesień zjazdowych oraz publikacji. Za swoje prace został kilkukrotnie nagrodzony na międzynarodowych i krajowych kongresach. Angażuje się w akcje społeczne i charytatywne. Uczestniczył w misjach medycznych w afrykańskich szpitalach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti‑Aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie medycyny estetycznej poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. W medycynie estetyczniej najważniejsza jest dla niego profilaktyka przeciwstarzeniowa oraz naturalne piękno.

Image
Anna Sadowska
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Zobacz więcej

Lek. Anna Sadowska jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest autorką i współautorką publikacji m.in. w czasopiśmie Dermatologia Estetyczna. Już podczas studiów była członkiem koła przy Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Za swoją pracę została nagrodzona podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Interdyscyplinarne aspekty chorób skóry i błon śluzowych”. Obecnie specjalizuje się w dziedzinie pediatrii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti‑Aging. Anna Sadowska odbyła liczne szkolenia i warsztaty z zakresu medycyny estetycznej m.in.: zastosowanie kwasu hialuronowego, nici liftingujących oraz usuwanie zmarszczek. Stale podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie medycyny estetycznej. W zabiegach medycyny estetycznej najbardziej ceni sobie poprawianie defektów budowy twarzy i uzyskiwanie naturalnych efektów.

Image
Aleksandra Sala
LICENCJONOWANA PIELĘGNIARKA
Image
Grzegorz Kitliński
MENEDŻER DS. MARKETINGU I OBSŁUGI KLIENTA