';

O skórę powinniśmy dbać cały rok, jednak prawidłowa pielęgnacja nie zawsze wygląda identycznie. Powinna dostosowywać się do zmian, jakie zachodzą w skórze. Zmiany te możemy zaobserwować nie tylko z upływem lat, ale również i na przestrzeni roku, a co ma związek z tym – zmianami atmosferycznymi. Wówczas dobieramy różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne na skórę twarzy.

W porze wiosenno-letniej powinniśmy zacząć od intensywnego oczyszczania skóry. Wówczas warto skorzystać z nieinwazyjnego, a zarazem bardzo skutecznego oczyszczania wodorowego. Urządzenie to jako jedyne wytwarza wodór, składnik, będący antyoksydantem. Dodatkowo zabieg przy jego użyciu można wzbogacić kwasami złuszczającymi, które dogłębnie oczyszczą skórę z zaskórników, odświeżą jej koloryt i wypłycą zmarszczki. Jest to idealny zabieg na lato, dzięki zastosowaniu chłodnego strumienia wody.

Dla osób, które walczą z defektami skóry takimi jak blizny potrądzikowe, zmarszczki czy suchość , polecamy zabiegi przy użyciu Dermapena i Radiofrekwencji mikroigłowej. Skóra wówczas zostanie mocniej stymulowana do regeneracji i przebudowy.

Idealnym odżywieniem i liftingiem będzie zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Doskonale uzupełni kuracje oczyszczające na twarz, takie jak dermapen czy radiofrekwencja mikroigłowa, nawilży, a nawet wypłyci płytkie zmarszczki na skórze.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in