';

Złuszczanie skóry

W gabinetach medycyny estetycznej wykonywane są różnorodne zabiegi przeznaczone dla mężczyzn. Jednym z nich jest złuszczanie skóry, do którego wykorzystywane są specjalistyczne preparaty pHFormula stworzone przez hiszpańskie laboratorium. Preparaty te są przeznaczone dla mężczyzn w każdym wieku, a ich celem jest poprawa wyglądu skóry i walka z niedoskonałościami. W odróżnieniu od standardowych peelingów i kwasów PHformula to najnowszej generacji złożone roztworysubstancji aktywnych stosowanych do dermatologicznego resurfecingiu skóry. W składzie tych preparatów znajdują się witaminy, hydroksykwasy, substancje aktywne (glutation, azeloglicyna), a także polihydroksykwasy PHA i opatentowany kompleks H-DVC-Delivery Vehicle Complex. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta i nie wymaga podania znieczulenia. W celu wzmocnienia efektów pHFormula może być stosowana razem z peelingiem kawitacyjnym, mikrodermabrazją, mikronakłuwaniem oraz mezoterapią igłową, mikroigłową, a także bezigłową.

PEELING EASY PHEN LIGHT

Peeling Easy Phen Light to peeling głęboki na bazie fenolu. Jest on wykonywany u mężczyzn w celu zlikwidowania blizn potrądzikowych, pozabiegowych i powypadkowych. Zabieg przynosi rewelacyjne efekty w poprawie wyglądu skóry, gdyż spłyca zmarszczki i bruzdy.

Zabieg jest bezbolesny i w stu procentach bezpieczny dla pacjenta. Jego jedną z wielu zalet jest uzyskanie długotrwałych efektów, które mogą utrzymywać się nawet do 10 lat. Po wykonanym zabiegu skóra goi się przez około tydzień. W tym czasie niewskazane jest usuwanie strupów, które są  one naturalną barierą ochronną. Ze względu na to pacjent jest wykluczony z normalnego trybu życia przez minimum tydzień. Nie występują żadne ograniczenia dotyczące fototypu skóry oraz wieku, które mogą wykluczyć pacjenta z wykonania zabiegu. Peeling fenolowy jest doskonały do redukowania zmarszczek wokół ust i pod oczami. Zabieg doskonale sprawdzi się u mężczyzn, których skóra pokryta jest siatką zmarszczek.