';

Oczyszczanie skóry

Skóra mężczyzn jest o 20% grubsza niż u kobiet, a ponadto wydziela większa ilość sebum. W związku z tym jest ona bardziej tłusta, a ze względu na codzienne golenie dodatkowo podrażniona, dlatego istotną rolę odgrywa jej odpowiednia pielęgnacją.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów oczyszczającym skórę twarzy u mężczyzn. Celem zabiegu jest stopniowe ścieranie warstwy rogowej naskórka. Mikrodermabrazja jest bezbolesna, a jej dodatkową zaletą jest możliwość natychmiastowego powrotu do codziennej aktywności. W wyniku przeprowadzonego zabiegu zrogowaciały naskórek zostaje usunięty. Dodatkowo następuje poprawa absorpcji składników aktywnych, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Już po jednym zabiegu zauważalna jest różnica w poprawie kondycji i wyglądu skóry.

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego ma na celu dogłębne oczyszczenie skóry, złuszczenie, a także jej nawilżenie. Oczyszczanie wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, dzięki czemu skóra dłużej wygląda zdrowo i młodo. Podczas zabiegu w głąb skóry wprowadzane są mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru, których zadaniem jest oczyszczanie komórek skóry. Dzięki strudze wody pod ciśnieniem możliwe jest wprowadzenie wodoru do głębokich struktur skóry, co skutkuje eliminacją wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to doskonały zabieg pielęgnacyjny dla mężczyzn posiadających wrażliwą i naczyniową cerę. Peeling głęboko oczyszcza pory, dzięki czemu poprawia wymianę jonów,a ponadto dotlenia skórę, co jest niezwykle ważne przed wprowadzeniem substancji aktywnych. Po przeprowadzonym zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona i zregenerowana. Peeling kawitacyjny poprawia również mikrokrążenie, a także złuszcza martwy naskórek, odsłaniając tym samym młodsze warstwy skóry. Efektem zabiegu jest wygładzenie skóry, oczyszczenie porów oraz mieszków włosowych, a także dezynfekcja. Tak oczyszczona skóra jest odpowiednio przygotowana do lepszego wchłaniania preparatów pielęgnacyjnych.